Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kaphatunk üres üzenetet...

Hogy kaphatunk üres üzenetet egy olyan telefonszamtol ami nem létezik “tudtommal”?

Figyelt kérdés

Meg kb 2010 Ben kaptam egy SMS t . Ami csak annyiból volt fura hogy üres volt , a dátum 2019.12.31 et irt . Vagy 2019.01.01. et Már nem tudom pontosan csak annyira emlekszem hogy mondtam , szilveszter lesz .

A telefonszám amiről kuldtek valahogy így nézett ki .

72;76859

Nem konkrétan ezekből a számokból , de pontos vessző volt benne és nem állt annyi telefonszambol amennyiből altalaban áll .

Akármikor kaptam egy másik SMS t valakitől , ez az üres SMS mindig felugrott és az első helyen állt .

Akkor nem nagyon foglalkoztam vele , mondtam 2019 meg messze van . Nem foglalkoztam vele egészen most szilveszterig amikor másnap beugrott hogy én 8 éve ilyen SMS-t kaptam és mingy 2019 van .

Valakinek valami ötlet ?



2018. márc. 13. 06:56
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Ne is törődj vele. Az a lényeg hogy megtörténhet, ha nem is mindennapos a dolog.

[link]

2018. márc. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Valaki üzent neked a jövőből :D
2018. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hali, majd kérlek, írd le a tapasztalataidat Ez érdekesnek hangzik, lehet, hogy nem véletlenül kaptad azt az sms-t; lehet valami sorsszerű jelentősége, hogy pl aznap figyelj, legyél résen.
2018. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!