Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S-t szerintetek...

IPhone 5S-t szerintetek érdemes venni 25 ezer forintert?

Figyelt kérdés
2018. márc. 13. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem
2018. márc. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen, én megvenném.
2018. márc. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Ennyiért igen. Mondjuk az bent van a pakliban, hogy aksija teljesen elhasználódott már, azonnal cserélni kell.
2018. márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
#3-asnak igaza van, az akksi kb. egy évig bírja ezekben a telókban. A többi részével nincs gond, ennyiért bőven megéri, de legjobb, ha mindjárt nézel is új akksit hozzá.:-)
2018. márc. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

pont ezért nem éri meg. akksit nagyjából 7-8ezerért cserélnek benne, maga a telefon meg már lassú és elavult.


nekem is van itt egy, ennek is már akksija tropa, de teljesen üres, egy messenger van rajta, semmi több, és így is szenvedés használni.


én tuti nem vennék.

2018. márc. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
5s-t szerintem már nem éri meg venni. 6s-t is alig. Ha nem akarsz annyira sokat költeni rá akkor is inkább 6ot vegyél.
2018. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

25öt szerintem bőven megér ha hibátlan.

Ha esetleg aksit is kell benne cserélni Ebayről 2ezer forint egy utángyártott, majd akár te magad is kitudod cserélni egy Youtube videó alapján. Én is így tettem.


Persze már nem olyan fürge mint az újabb modellek, de még a mai napig teljesen jól használható,

Sőt még az újabb és komolyabb játékokat is akadás mentessen viszi. Persze ilyenkor elég rendesen tud melegedni.

2018. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!