Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy összetört Huawei P9 lite...

Egy összetört Huawei P9 lite után amit 1 éve használok hülyeség venni egy új Huawei P9 lite ot?

Figyelt kérdés
Tetszik a telefon imádtam de sajnos nem vigyáztam rá és a képernyő betört, esőn is volt már ezért nagyon akadozik és kb használhatatlan. Na most nem tudom mennyivel nyújthat többet nekem egy drágább telefon. De nekem ebben megvolt minden ami kellett. Gyors,böngészésre,csevegésre, videónézésre tökéletes,szép képeket csinál, van számomra elegendő tárhely benne,újjlenyomat olvasó. Nem tudom mi kéne még egy telefonra. Hülyeség lenne ugyanazt a telefont megvenni 1 év után? És még évekig használni? Vagy inkább egy újább hasonló áron? Vagy egy picit drágábbat hosszú távra talán. Valami azt súgja hogy vegyek jobbat de valami meg azt hogy felesleges nekem ettől jobb. Azt nem tudom hogy az a drágább telefon télleg annyival többet nyújt mint amennyivel drágább? Vagy most az a 4 GB ram mennyivel élvezetesebb mint a 2 GB, meg egy picivel erősbb proci mondjuk.Pl egy Huawei Honor 8 vagy egy Huawei P10, netalán egy Iphone SE. A Huawei szimpatikus márka nekem, ez az első Huaweim,csak nem tudom érdemes e ugyanazt venni ami eddig volt. Nyugodtan mondhattok egyéb márkákat is. Szóval ha mondotok telefont akkor ilyen ár-érték arányba mondjatok.A Xiaomi ről is jókat hallottam de nem tom nekem valahogy a Huaweri szimpatikus, de nyugodtan irhattok mást is, megnézem. És a napokba veszek új telót úgyhogy nincs sok időm
2018. márc. 14. 19:07
 1/3 anonim válasza:
amig nem tudod mit tud egy samsung addig nem tudod mi hianyzott neked eddig. mar a kijelzo miatt sem vennek semmi mast csak samsungot vagy iphonet ami szintugy samsung kijelzot hasznal mar. egy huawei es xiaomit nem szembol nezed mar elvaltoznak a kijelzo szinei. samsung pay is csak samsungon elerheto .... stb fenykepminoseg...
2018. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen tetszik a Samsung kijelzője, de mindehol olyanokat hallok meg olvasok a Samsungról hogy abból csak a csúcskategóriás éri meg, a többi hulladék és nem éri meg

az árát. Tesóm is azt használta és ugyanez a véleménye.

2018. márc. 14. 19:25
 3/3 anonim válasza:
inkabb vennek egy s6 s7 et hasznaltan (pesze eredeti szamlaval es dobozzal) mint a legjobb huaweit vagy xiaomit. xiaominak rendes garija sincs!! samsungba bemesz 20perc alatt megcsinaljak ha baja van europa szerte barhol.
2018. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!