Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha rádugom a telefonomat a...

Ha rádugom a telefonomat a számitógépre USB-csatlakozóval, akkor csak a belső tárhelyet adja ki, az SD-kártyát viszont nem. Hol lehet beállítani azt hogy az SD kártyát is felismerje? A telefonon is probáltam már.

Figyelt kérdés
2018. márc. 15. 11:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és ugy jeleníti meg a gépen a telefont hogy "fényképezőgép"
2018. márc. 15. 11:31
 2/3 anonim válasza:
Ne a telefont dugd rá! Vedd ki a telefonból a kártyát, amit beleteszel egy sd olvasóba és ezen keresztül nézed meg a dolgaidat.
2018. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, én is így szoktam. Kikapcsolom a telefont, lekapom a hátlapját, kiveszem az akkumulátort, kipiszkálom a memóriakártyát, belerakom a kártyaolvasóba, azt összedugom a géppel és már látom is....jó bevallom, most hazudtam, nem vagyok hülye, hogy ezzel szórakozzam. :)


Fájlátvitelt wifin keresztül szoktam csinálni, sok megoldás van rá androidon, meg kell találni, mi a számunkra legmegfelelőbb.


Ha ragaszkodsz a kábeles megoldáshoz először is összedugás után fel szokott jönni egy értesítés, ahol kiválaszthatod a megfelelő csatlakozási módot. Ott átállítva talán hozzáférsz az SD-hez is. Ha nem, akkor nézz utána, nincs-e a telefonhoz valami kezelő program, amivel ez megoldható.

2018. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!