Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tartok tőle, de szerintetek...

Tartok tőle, de szerintetek elég lehet 3080/3340 mAh egy 5,5"-ös telefonhoz?

Figyelt kérdés

Úgy tervezek telefont venni, hogy azt 3 akár 4 évig is használni fogom. Leszűkítettem milyet szeretnék, de most teljesen elvesztem. Főként Xiaomi telefonokat nézek, és azzal szembesültem, hogy választanom kell, hogy jobb kamera vagy nagyobb akkumulátor kapacitás (ebben az árkategóriában amit rászánok). Oké, az első évben így is úgy is jól fogja bírni, de nem szeretnék azzal szembesülni később sem, hogy napi szinten kétszer kell tölteni.

A Xiaomi Mi A1 dupla hátlapi kamerás, de csak 3080 mAh ami engem nyugtalanít. A Redmi Note 4X 4100 mAh, de nincs dupla kamerája, vagy Mi Max 2 5200 mAh... Esetleg, ha ráköltök még kicsit szóba jöhet a Huawei Mate 10 Lite (vagy Honor 7X) még jobb kamerával 3340 mAh-el de az se sokkal több 3080-nál.

Szerintetek?


2018. márc. 16. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha fontos a kamera ,akkor inkabb vegyel a telefonhoz egy powerbankot es az akkumulator gond megoldodik+a kamera is meglesz.

A "vicces" az ,hogy hiaba van ilyen-olyan nagy akksi a telefonban en eddig kivetel nelkul mindegyik telefonomat naponta 2x (delelott meg este mikor hazaertem) toltottem.

Jo ,mondjuk en hasznalom is rendesen.

A lenyeg, hogy ha nem nyomkodod,es tenyleg arra hasznalod amire valo ,akkor a kisebb akksi is birja az 1 napot, ha aktivan hasznalod akkor pedig a nagyobb akksi sem.

2018. márc. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Normális akkuval kell venni, nem ilyen gyengével. A 3000 már nagyon kevés a mai telefonokhoz. Minimum 4000 mAh kell.

Az meg nem igaz hogy naponta kétszer kell tölteni egy jó akkut.

Van már nagyon sok telefonban 6000 mAh akku, ilyet vegyél. Az igaz hogy ezáltal vastagabbak ezek a telefonok, de jobban megéri mint plusz power bankkal szégyenkezni.

Nekem ilyen van már elmúlt 2 éves , de még ha egész nap nyomkodom akkor is birja két napig.

Vagy vedd meg az OUKITEL K10000 telefont, na ez aztán simán birja 3-4 nap állandó használat mellett is.

Én power bankkal nem röhögtetném ki magam.

2018. márc. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így ahogy a 2. írja, jó akkumulátorral kell venni, nem szír-szar semmire valóval.
2018. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2018. márc. 18. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!