Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy mobiltelefonszám alapján...

Egy mobiltelefonszám alapján le tudom nyomozni kié az?

Figyelt kérdés

Csak a szám van meg, semmi több.

Beazonosítható így valahogy a tulaj?

Pl. Facebook-ba beírva kiadja-e a fiókját, és hogy rossz jelszó? (Nem írok be jelszót, csak a számával próbálok belépni, mintha az e-mail címe lenne az.)



2018. márc. 16. 21:55
 1/7 Saku14 ***** válasza:
75%
Mivel minden szamhoz regisztralni kellett igen
2018. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha igen, akkor hogyan?
2018. márc. 16. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

telefonszám alapján attól is függ, hogy nincs-e titkosítva. Amennyiben nincs, akkor:


[link]


Kiválasztod a /telefonszámra/ gombot, majd a számot simán beírva a keresőmezőbe írod. Ha szerencséd, van, akkor a tulajdonost kiírja.


A google keresőben is próbálkozhatsz, lehet, hogy valamelyik weboldalon már meg lett adva a szám, ekkor is lehet információt találni.


A Facebook nem fog kiadni semmit, amennyiben azzal a számmal szeretnél belépni. Azt viszont megteheted, hogy a saját facebookodba belépve a keresőbe beírod.... Ha meg lett adva, akkor kiadja a számhoz tartozó regisztrációt.

2018. márc. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
tudakozó. Ha nincs benne,máshogy nem tudod,csak ha felhívod.
2018. márc. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

facebook kiadhatja ugyan, de nem biztos, hogy az a személy a valós tulajdonos.


én nemrég szerettem volna egy új telefonszámmal messengert regisztrálni, és kiadta, hogy ehhez már tartozik egy facebook fiók, így maximum komplett fb profilt tudnék csak létrehozni.


csomó esetben van, hogy az a telefonszám előzőleg másé volt, mielőtt újra kiosztották a jelenlegi személynek, és ő meg használhatta azonosításra.

2018. márc. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
FB nem adja ki. Most próbáltam ki a saját számommal, rossz jelszóval.
2018. márc. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igazad van jogos. az én esetem más volt, de úgy kiadja.


annyi a kiegészítés, hogy ehhez neked kell birtokolnod azt a telefonszámot.


ha a megerősítő sms kódját beírtad, utána fogja kijelezni messenger regisztrációnál, ha az adott szám már hozzá van rendelve egy fb fiókhoz.

2018. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!