Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kereshet? Felvenni nem...

Miért kereshet? Felvenni nem merem.

Figyelt kérdés

A napokban többször hívtak rejtett számmal, amit nem vettem fel, mivel ha nagyon beszélni akar, akkor nem rejtett számmal hív.

Utána felhívott számmal, de a körzetszám nem volt ismerős, így neten rákerestem, de csupán ennyit kaptam: Körzetszám: 42

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye


Nem vagyok a nagyon telefonálós típus, még rokonokkal is legtöbbször neten sikerül felvenni a kapcsolatot. A két kezemen megtudom számolni, hány fő ismeri a számomat, így tartok, miért hívhatnak. Mellesleg, aki ismeri a telefonszámomat, vagy más ismerősömön keresztül, vagy interneten át feltudná venni a kapcsolatot velem... De senkim nem él 42-es körzetszám alatt/Szabolcs-Szatmárban.

Hallottam rémtörténeteket, hogy leszedték az ember pénzét meg hasonlók, így nem merem felvenni.

Ha továbbra is hívogat, mit tehetnék? Ha letíltom a számot, hívhat másikról. Gondolom, akkor meg ismét rejtett számon kezdené...


2018. márc. 17. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

"Hallottam rémtörténeteket, hogy leszedték az ember pénzét meg hasonlók,"


Hány éves vagy?

Hiszel a mesékben?

A telefon azért van hogy felhívják. Még akár a 42 körzetből is.

A számok pedig 0-1-2-3-4-5-6-7-8-9, ezeket mindenki ismeri.

"Ha továbbra is hívogat, mit tehetnék?"

Ha felveszed, úgyis megmondja mit akar. Ha nem tetszik, lerakod.

2018. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azzal hogy felveszed, biztosan nem 'szivja le' a penzedet.


A telepatak, tisztanlatok, egyeb ezoterikusok a masik rovatban laknak, senkinek fogalma sincs ki hivhat, mivel TEGED hiv, ha erted mire gondolok. Ha sosem veszed fel, talan sose derul ki kinek van meg a szamod tevesen, vagy kinek a tobb eve nem hasznalt szamat kaptad meg a szolgaltatotol.


Ha ennyire rettegsz hogy URISTEN KI HIVHAT, akkor a legjobb lesz ha visszamesz a boltba, ahol vetted a telefont, szepen leteszed a pultra a kis dobozaval, toltojevel, SIM kartyaval egyutt, es kis keztordeles mellett, szipogva bevallod, hogy tul buta vagy ehhez a bonyolult dologhoz, kered szepen hogy vegyek vissza.

2018. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Ha számodra ismeretlen a szám, keress rá a neten,és/vagy kérdezd meg a családtagjaidat, hogy nekik megvan-e....


Vannak olyan számok, amelytől tartani kell, de az ritka. általában 0690-es kezdőszámok.... A legtöbb esetben cégek hívnak, amelyek valami eszközt vagy szolgátatást akarnak rád tukmálni. Meghallgatod ( ha akarod), megköszönöd, lerakod, letiltod....

2018. márc. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak a krimikben létezik gyilkos telefonhívás.

Egyébként a hívás fogadása nem káros az egészségre.

2018. márc. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Lemaradt: Rejtett számot a legtöbb ember alapban nem vesz fel, én sem. Egy ismerősöm van, aki mindig rejtett számról hívott régen. Már rájött, hogy így sosem fog elérni, már mutatja a számát a telefon....
2018. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy téves. Csak szegény nem tudja, hogy nem is a Robikáékat hívja, hanem azt hiszi, hogy a Robikáék nem veszik fel, ezért próbálkozik még ötszázszor.
2018. márc. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Add oda egy barátodnak, hogy vegye már fel lécci. Én is azt szoktam néha ha hívogatnak.
2018. márc. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Hallottam rémtörténeteket, hogy leszedték az ember pénzét meg hasonlók, így nem merem felvenni. "


És még csodálkozunk, hogy terjed a laposföld elmélet... Ilyen, amikor modern technikát adunk középkorban megrekedt babonás vénasszonyok kezébe.


Elmagyarázom, végtelen türelemmel, vegytiszta oktatásként: ha hazai hálózatban vagy, a fogadott hívásért nem kell fizetned.


Húúú, azért nagyon drukkolok, hogy abbahagyják a hívásodat és végre véget érhessen ez a rémálom!!! Egy ilyen sarokban gubbasztó antiszociális virágnak iszonyú élmény lehetett, ahogy hirtelen megcsörrent a telefon!

2018. márc. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne légy ennyire depressziós, próbálj meg emberként viselkedni.
2018. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!