Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adategyeztetés nem szükséges?...

Adategyeztetés nem szükséges? Másnál is ez van?

Figyelt kérdés
feltöltőkártyás telekomos vagyok, már kétszer kaptam sms-t hogy idén is végezzem el az adategyeztetést de mikor most beléptem azt írja hogy a számlához tartozó adategyeztetés még érvényes (?)
2018. márc. 19. 10:40
 1/6 anonim válasza:
Nekem a vodafone sms t küldött hogy ha nem változtak az adataim akkor válaszoljak nekik egy ok szócskát. Ezt megtettem aztán egyszer csak jon az sms hogy sikeres adategyeztetes legközelebb egy ev múlva kell adatot egyeztetni. Nem nálatok is valami ilyesmi lesz??
2018. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem sajnos
2018. márc. 19. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Idén is kell és most még érvényes. Hol látod az ellentmondást?


Én valamikor nyáron csináltam, majd akkor fogom újra.

2018. márc. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit lejjebb nézed, meg ott van, hogy Tovább. Megcsinálhatod most is, csak akkor jövőre is korábban kell.
2018. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak ki kellett volna nyitnom a szememet, volt egy kis legördülő menü alatta hogy tovább az adatok megadására
2018. márc. 19. 11:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van a családban előfizetés, regisztráld be mellé és többet nem kell ezzel foglalkoznod.
2018. márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!