Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiert lenne erdemes...

Mennyiert lenne erdemes meghirdetni? A3 (2017)

Figyelt kérdés

El szeretnem adni a telefonom.fel eves,fuggetlen.semmi baja,nem karcos,nem esett.

Kineztem egy xiaomit,59 ezerert.szeretnem 50-55 korul eladni a samsungot.ez realis ar erte?2 eves gari van hozza.

Amiket jofogason neztem azok nagyresze 1 ev garival van,vagy csak par honappal.gondolom azert vannak 40-45 korul.


2018. márc. 20. 05:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ami a jófogáson van azokat se tudják eladni, csak hirdetik. De azért próbáld meg, ha elakarod adni gyorsabban akkor neked kell olcsóbban adni.

Mert te magad is látod hogy milyen új telefonokat lehet kapni nagyon olcsón és azok jobbak mint a samsung.

2018. márc. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi :)

Bizom benne,hogy van meg annyi samsung manias,hogy par het alatt megtalalom a kedves vevomet.

Igazabol nekem sincs ezzel bajom,egy atlag felhasznalonak eleg ez boven.csak a merete.eleinte csabito volt,hogy ilyen kicsi.de rajottem,hogy annyit nem szamit mint gondoltam 😂😂

2018. márc. 20. 08:00
 3/4 anonim ***** válasza:

" [link]


64 az új, garis, független.

Ha a tiéd veszi, ahhoz még hozzá jön a posta, majdnem ugyanott van.

Ezért nem fogod tudni annyiért eladni.

Ha valamit 100-ért megveszel a boltban, kijössz vele és 80-ért lehetetlen eladni, ha nem kurrens cikkről van szó. A telód nem az.

2/3 ár a használt elektronikai cuccoknál reálisabb, de a felhozatal is lejjebb tolhatja az árat. És minél tovább ülsz rajta, annál kevesebbet ér. A használt piacon soha nem látott mennyiségű mobil van.

Az A3 pedig nem tartja az árát úgy mint a nagyobb társaik.

2018. márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

En is neztem,hogy epp most akcioztak be ediginel...

Postaval nem adom el,csak szemelyes atvetellel.

Egyenlore kivarok,aztan meglatjuk.egyszer mar sikerul hasonloan eladnom egy telefont.

Koszi mindenkinek

2018. márc. 20. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!