Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 Lite: Ez miért van?

Huawei P9 Lite: Ez miért van?

Figyelt kérdés
Van egy Huawei P9 Lite fehér színű mobiltelefonom. Nincs egy hónapos. Osztálytársamnak is ilyen van, csak feketében. Nem tudom miért, de nagyon zavar, hogy csak töltésnél világít az állapotjelző. Nam villog napközben. Neki igen, pedig teljesen ugyan olyan telefon. Ez miért van?

2018. márc. 20. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szimpla beállítás,de ez engem tuti nem zavarna.
2018. márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A beállításoknál lehet állítani, hogy villogjon-e vagy sem. Teljes mértékben testre szabható az igényeid szerint. Olvass utána, tanuld meg, próbálgasd. A mai világban nagyon fontos, hogy ne legyél digitális analfabéta.
2018. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, és a beállításokon belül hol?
2018. márc. 20. 11:26
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja nemértem kell, megvan, köszönöm szépen :)
2018. márc. 20. 11:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Na pont ezt akartam mondani. Hogy leírhatnám részletesen, de ha tudsz olvasni, akkor a beállításokon belül csak megtalálod már. Megnéztem, a beállítások menüben 20 almenü van. Ha végigolvasod és értelmezed, akkor úgy 18-at ki tudsz lőni úgy, hogy rá sem kattintasz. Marad kb 2, max. 3, ami talán nem egyértelmű, de ha végignézed, akkor kizárt, hogy 1 percen belül ne találd meg.

Le is írhatnám, de kérlek, olvass és gondolkodj logikusan. Persze minden alkalommal meg is kérdezheted itt, de ha megtanulsz logikusan gondolkodni, akkor a telefonnal kapcsolatos problémáid nagy részét kérdés nélkül is meg tudod oldani.

2018. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy közben magadtól is meglelted. Tényleg nem bunkóságból írtam, de látod, ha hajlandó vagy megnézni, megtalálod.
2018. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, megvan meg minden. Bekapcsoltam, és még így se világít :D
2018. márc. 20. 15:22
 8/10 A kérdező kommentje:
Na végre, sikerült. Csak azt nem tudtam, hogy egy program is kell hozzá :D Köszi a segítséget
2018. márc. 21. 07:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá program. Viszont az ilyen programoktól félnék, ami nem gyárilag van a telefonon, és látszólag csak az a célja, hogy az üzeneteimet ellenőrizze.
2018. márc. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező: leírtad, hogy fehér színű (irreleváns), azt viszont NEM írtad le, hogy 2016-os, vagy 2017-es változat. A 2017-esre még lesz (vagy talán már jelen pillanatban van is?) Android 8 (Oreo), a 2016-os azonos nevűre már szinte garantáltan nem lesz 8-as rendszer.

Az se mindegy, hogy frissítettél-e 6-os Androidról, vagy nem. (vagyis 7-esed van-e, vagy maradtál a 6-oos rendszernél.

2018. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!