Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Biztosan kikapcsol a Chatrulet...

Biztosan kikapcsol a Chatrulette kamerája, ha kilépek az oldalról?

Figyelt kérdés
Telefonon egyszer kipróbáltam mi is az a Chatrulette.. Felmentem az oldalra, de amikor le akartam állítani a saját kamerámat, észrevettem, hogy nincs ilyen lehetőség az oldalon. Iphonról mentem fel az oldalra és nem lehetett a facecam-ot kikapcsolni, ezért csak kiléptem az oldaról (bezártam az oldalt).. de egy kicsit aggódok, hogy lehet, hogy még mindig veszi az oldal az arcomat, csak én nem látom... kérlek, aki használta már hasonló eszközről az oldalt az mondja meg, hogy pontosan, hogyan is működik ez?

2018. márc. 21. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

szia

énis fogyatékos vagyok

akarsz barátkozni?

2018. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha már bezártad az oldalt, akkor nem kell aggódnod.
2018. ápr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán veheti utána is, sőt tulajdonképpen bárki meghekkelheti a telefonodat és lát mindent a kamerán keresztül. Ragassz rá egy kicsi papírdarabot!
2018. ápr. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már meg oldottam, de azért köszi.
2018. jún. 16. 15:28
 5/6 anonim válasza:
enis fogyi vagyok velem is baratkozz 😂😂😂elso szetadlak xd
2018. nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
de egy parasztok vagytok :) csak kérdést tett ki , hogy biztos legyen benne tényleg nem fogják-e látni kamerán keresztül, és ezmiatt lenne fogyatékos? mert egy kérdést tett ki? :)
2019. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!