Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek Xiaomi Redmi 4X-e van...

Akinek Xiaomi Redmi 4X-e van az is így járt az üvegfóliával?

Figyelt kérdés

Szóval van egy 4X em, tetettem rá rávaló fóliát, de sajnos a telefon szélén nem megy rá az ÜVEGfólia és csúnyán néz ki.

Ugye talán kicsit kerekített.

Akinek ilyen telefonja van az is így járt?



2018. márc. 22. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel lekerekített oldalú a redmi, ezért olyan kialakítású fólia kell rá, amik keskenyebbre vannak vágva. Ezek isérdekesen néznek ki a képernyőn, de sokkal szebb mint az elálló fólia.


[link]

2018. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyet vegyél.

[link]

2018. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezek saját tapasztalatok?
2018. márc. 22. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen volt sok telefonom, egy ilyet kaptam pót-telefonnak nemrégen a szervízes ismerősömtől. 3 hétig volt nálam, amíg a garanciában megjavították a másikat.


A felület sima, de az oldalánál a műanyag burkolat miatt a rajta lévő fólia nem passzolt rendesen, kicsit elállt. Engem ez zavart. 300 Ft.-ért vettem egy sima fóliát, és vonalzó mellett pengével levágtam egy kicsit belőle. A sarkoknál, a lekerekítésnél picit utánaigazítottam körömvágó ollóval, majd ezt tettem fel rá. Sokkal jobban nézett ki, mint az eredeti.


Jó kis telefon, de a forma miatt nekem nem jött be (bár többet tud, mint a jelenlegi LG k10-em), viszont a tárhelye nagyon tetszett.

2018. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!