Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldről hívogatott valami...

Külföldről hívogatott valami szám, ha felveszem mitörténik? :/

Figyelt kérdés
Ma reggel lettem rá figyelmes hogy hajnali 3 körűl valami külföldi szám akart felhívni 3x,persze nem voltam telefon közelben így hát nem vettem fel.Ma délután szintén hívott.A telefonom általában nem menti el a neveket,a számot meg nem néztem mivel gondoltam hogy idegenek csak úgy nem hívnak és az illető se próbálkozna tovább.Ezért felvettem,senki se szólt bele igy 3mp után le is tettem.Ilyenkor mivan,tényleg ,,leviszi"a pénzt a telefonról?

2018. márc. 24. 21:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem ,,leviszi'' hanem sokat kell majd fizetni miatta...Nem értek ehez:/
2018. márc. 24. 22:02
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor mivan,tényleg ,,leviszi"a pénzt a telefonról?"


Ha speciális díjcsomagod van, ami díjat számít a bejövő hívás fogadásért, akkor igen.

Az összes többi esetben a fogadott hívás díjmentes a honos hálózatban.

2018. márc. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok ilyen kérdés volt már.

Továbbra sem kerül pénzbe a hívásfogadás, még Zimbabwéből sem.


Az egyetlen eset, amikor fizetned kell a hívásfogadásért, az a roaming, azaz amikor külföldi hálózaton vagy.

2018. márc. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kerül pénzbe ha felveszed, viszont általában csak egy csöngetés megy ki, akkor leteszik. A trükk az, hogy ha visszahivod, akkor ők is kapnak egy kis pénzt
2018. márc. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!