Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A xiaomi redmi 4x telefonom...

A xiaomi redmi 4x telefonom akumlátora kibirná a 8A-t?

Figyelt kérdés
Egy 2A-es töltőt kaptam hozá, de én szeretnék 8A-es, 5V-os töltőt használni hozzá.
2018. márc. 25. 20:28
 1/7 A kérdező kommentje:
*akkumulátora, kibírná
2018. márc. 25. 20:31
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Amit kapsz hozzá afölé nem mennék.


Nem tesz jót az aksinak mindenféle töltővel töltöd.

2018. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rákötheted, ha tudsz olyant szerezni, ugyanis a fogyasztó ( itt a telefon ) határozza meg a felveendő áramerősséget. Ha kisebbet raksz rá, mint amit felvenne, akkor melegedni fog a töltő. Ha meg zárlatos a teló akkuja, akkor a zárlati áram leégetheti mindkettőt.
2018. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: Nekem iphon 5 ösöm van, mióta kiadták, és kizárólag a Lenovóm ( 2000 ma) töltőjével töltöm, már legalább 5 éve.
2018. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kibírná.


A telefon fogja eldönteni, hogy mennyivel tölti.

Valószínűleg 2 A-nél többet nem enged, szóval feleslegesen dobnál ki egy rakás pénzt a töltőre.

2018. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amivel valóban gyosíthatnád a töltést, az a gyorstöltő, ami magasabb feszültségen tölt.
2018. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8 amperes USB töltő nem létezik, nem is bírna ki annyit a csati.
2018. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!