Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem értesít a telefonom, mit...

Nem értesít a telefonom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem értesít a telefonom ha messengeren vagy viberen írnak, hiába van hangon és rezgőn a telefonom nem jelez, ha írnak. Mit tehetek? Már újraindítottam a telefont és frissítettem az appokat is.

Előre is köszönöm szépen :)


2018. márc. 25. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Beállítások->alkalmazások

Kiválasztod a messengert vagy a vibert és megnézed hogy be van e pipálva az értesítések rész

2018. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most érdekes módon az enyém is ezt csinálja. Csak akkor látom az értesítőket ha feloldom.
2018. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Be van minden pipálva, szóval ezért nem értem. Mindent megnéztem már, de be van kapcsolva, aminek be kéne hogy legyen.

Szóval ezért vagyok tanácstalan, eddig nem volt ilyen. Csupán egy hete csinálja ezt velem. 🤷‍♀️

De köszönöm a segítséget! :)

2018. márc. 26. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!