Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 lite 2017 vagy...

Huawei P9 lite 2017 vagy Huawei P10 lite?

Figyelt kérdés

Tudom, rengeteg ilyen kérdés érkezik és már egy csomó ilyen van, de én azért mégis szeretném megkérdezni. Mindkettőrről olvastam, néztem videókat és nálam a P9 lite 2017 jobban bejött, az egész kialakítás számomra barátságosabb. Túl nagy különbség nincs a kettő között talán a tárhely és egy picit talán a P10 lite gyorsabb. Nagy hiba lenne így 2018-ban Huawei P9 lite 2017-et venni? Vagy mindenképpen a P10 liteot kellene megvennem?

Köszönöm a hasznos válaszokat!



2018. márc. 28. 19:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleg ahogy így elnézem a Samsung galaxy A5 2017 is szóba jöhet. Nem tudok dönteni eme 3 telefon között. Kérlek segítsetek!
2018. márc. 28. 19:09
 2/3 anonim válasza:

A 3 említett telefon közül én az Samsung A5-öt venném. Van A5-ösöm és P9 lite 2017-em is. A samsungot könnyebb kezelni. Jobban szeretem. A P9 lite is egy nagyon jó telefon, ár érték arányban nagyon jó választás. P10et nem javasolnám. Szép telefon, de a P9 lite kompaktabb.


A fentiek tekintetében csak ízlés és pénztárca kérdése.

2018. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor a P10 liteot kizárom. A kettő közt még gondolkodom! Ment a zöld!:)
2018. ápr. 1. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!