Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE vagy Iphone 6s?

Villanyszámla kérdése:

Iphone SE vagy Iphone 6s?

Figyelt kérdés
Sziasztok! T-mobilnál készülékvásárlás előtt állok, és nem tudom eldönteni melyiket érné meg jobban. Egész életemben Androidot használtam, de barátom iphone-ja megvett, összegzésében sokkal gyorsabbnak és stabilabbnak érzem a rendszerét. Az alap koncepció úgy nézne ki hogy az a csomag amiben lennék az Iphone SE 90.000 ft lenne, és ugyan ebben az előfizetéses csomagban az Iphone 6s 145000. A kettőről néztem össze hasonlító videókat, és ha jól láttam ,akkor az SE rendszerileg ugyan az mint a 6s, ugyan olyan gyors, csak kisebb kijelzővel (ami engem nem zavarna) meg rosszabb előlapi kamerával, viszont valamennyivel jobb aksival. szerintetek megéri a 6sre az a 55000 ft plusz ? vagy az már túlzás lenne ? mindenképpen Iphone-nál szeretnék maradni, és kérlek titeket ez alapján a kettő alapján segítsetek meghozni döntést hogy megérné e az a plusz. nem tudnék feljebb menni mint pl az iphone 7-re az már túl lő az árkereten pláne a 8-is. Hallottam azt is hogy "nem érné meg venni az SE-t mert nem sokára jön ki az SE2". Ez lehet igaz, de amikor az kijön biztos nem lesz ilyen kedvező áron, és csak ennyit tudok magamnak megengedni. Válaszotokat előre is köszönöm

2018. márc. 28. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy a felhasználónév honnan jött? :D Épp ez volt előtted?


Szóval. Alapból a rendszer ugyan az minden iPhone-on, így abban pont semmi különbség nem lenne. Hardverilag a két telefon ugyan az. Ami különbség az az általad is említett rosszabb előlapi kamera, valamint az SE-ben régebbi Touch ID van, ami annyit jelent, hogy nem érzékel olyan gyorsan, nem old fel olyan gyorsan (itt kicsiben gondolkozz, épp, hogy észrevehető). Illetve az SE-ben nincs barométer. Az utolsó gondolom nem annyira szempont.

Szerintem, ha a méret megfelel az SE tekintetében inkább azt válaszd, nem ér annyival többen a 6s, mint amennyivel többe kerül. Én SE-t még csak-csak vennék újonnan, de 6s-t már semmi képp se.

Ha köjön az "SE 2", akkor az biztos, hogy drágább lesz, mint most az SE.

2018. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy=Ez
2018. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

amit kihagytak h a 6s ben van force touch vagy hogy írják

erősebben nyomod a képernyőt plusz lehetőségeket kínál fel

ja meg a kamerája is jobb

2018. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!