Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért érzékel rosszul a telefon?

IQNuQ kérdése:

Miért érzékel rosszul a telefon?

Figyelt kérdés
Sony Xperia Z2-ről van szó. Teljesen megbolondult, először csak máshol érzékelte az érintést (ha bal oldalon nyomtunk rá, akkor jobb oldalon érzékelt, vagy felnebb annál ahol hozzáértünk). Többször újraindítottuk, nem használt semmit, majd egy két órás pihi után, amikor legközelebb kézbe vettük kiakadt. Megnyomtam a bekapcsizós gombját és amikor bevillant a képernyőzár (nincs kód, csak el kell húzni) akkor úgy ugrált mintha folyamatosan húzgálnám rajta az ujjam. Remélem tudtok segíteni, mert szeretem azt a telefont és mellesleg remélem, hogy nem én leszek a robotfelkelések első áldozata, egy önálló életre kelt telefon miatt :D előre is köszke a segítséget!

2018. márc. 28. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Érintő kijelző csere, az oldja meg.
2018. márc. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!