Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p9 lite vagy Samsung...

Huawei p9 lite vagy Samsung A3 (2017)?

Figyelt kérdés

Eddig A5 (2016)ot használtam, nagyon elégedett voltam vele, sokmindennek volt kitéve a munkámban, de a belassulás legkissebb tunete se latszodott rajta.

Minap emlegettem hogy milyen tökéletes, erre ma egyik pillanatrol a masikra elfeketedett. Nem jó a kijelző, a messenger néha pittyeg, de más hangot vakon se tudok kicsikarni belőle meg rezgést meg semmit.


A fentiek kozul ti melyiket ajánlanátok? Hauweim még nem volt.


2018. márc. 29. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Én samsungot vennék.

A Huawei p9 lite ha jóltudom nem OTG képes ,míg a Samsung igen.

Huaweihez le kell tölteni a HiSuite programot,ha gépre akarod csatlakoztatni ,míg Samsungot elég bedugni.

Xbox 360om anno nem érzékelte a Huawei P8 Liteom,míg a 2015ös A3-am igen.

Számolni kell azzal,hogy Huaweire nem lesz annyi frissítés mint egy Samsungra,a 2016os Huawei Y6II Compactomon 5.1es Android volt a legfrissebb ,míg a 2015-ös (2014 végén megjelent) Samsung Galaxy A3-on 6.0 volt.

A Huaweinek is vannak okos dolgai mint például a telefonkezelő,amivel mindenféle alkalmazás letöltése nélkül le tudsz zárni alkalmazásokat,tudod törölni a felesleges dolgokat,hívásokat tudsz tiltani , rendszert optimalizálni stb...és pl billentyűzeten rajzolással is tudsz emojit keresni (szerintem jópofa és hasznos) ,de ezek megoldhatóak Samsungon egy-egy kisebb alkalmazással.

2018. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!