Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Whisen miért olyan olcsó a...

Whisen miért olyan olcsó a telefon?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 2. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Olcsóbban tudják beszerezni.

2. Kisebb árrést alkalmaznak.

3. Nincs rajta a 27% ÁFA.

2018. ápr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképp mindenhol olcsóbb mint itthon.

Itt nagyon sokat rátesznek.

2018. ápr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk minden drágább és még az is probléma, hogy ők ugyanonnan szerzik be, csak átcsomagolják, átdobozolják, és kihagynak belőle egy-két tartozékot.
2018. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert külföldön minden olcsóbb, viszont nem eri meg neked mert nem lesz benne magyar menu, meg ha valami baja lesz visszavenni se fogják.
2018. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magyar menü van benne általában, de az igaz, hogy a fordítás borzalmas és a garancia inzétézse kicsit bonyolult és hosszadalmas, ha egyáltalán sikerül.
2018. ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a Wish-en telefon tokot rendeltem 275ft-ért.Ugyan ezt idehaza ugyanazokkal a képekkel stb..reklámozzák egy mobil kiegészítő oldalon majdnem 7000ft-ért!!!!Tiszta szégyen!Gondolom ők is onnan rendelik.
2018. ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is vettem tokot, szilikon tokot, az valóban megéri megkapod fillérekért es úgyse megy tönkre használhatod. De mobilt mar nem mernék onnan rendelni, wishrol csak kis dolgokat szabad venni.
2018. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!