Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használtan érdemes telefont...

Használtan érdemes telefont venni?

Figyelt kérdés
Már 1 hete gondolkodom rajta hogy lecserélem iphone 6 telefonomat egy Samsung Galaxy S8-ra. Nézegettem használtan mennyiért vannak szerintetek telefon árusnál érdemes venni vagy magánembertől is lehet? Tulajdonképpen mire figyeljek? Azon gondolkodtam hogy amint megvettem a telefont bevinném a Samsung szervízbe ahol lakok pont van egy a közelben és egy állapot felmérést bevizsgálast kérnék a telefonról. Csak jó lenne vétel előtt ami meg nem valami egyszerűen kivitelezhető. Mit gondoltok? Válaszaitokat előre is köszi

2018. ápr. 2. 22:22
 1/3 Fantom83 ***** válasza:

Semmi képen sem ajánlom a használt telefont.

Vagy gyúrjál rá egy újra,vagy szerényebbet vegyél.

Ha minden áron használtat akarsz,csak közvetlen barátodtól,akiről tudod,h nem hanyag,és nem vandál,és nem előfizetéses a telefon...

2018. ápr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alex Fly ***** válasza:
Semmi baj nincs a használt készülékekkel. Ha egy garanciális mobilt harmadáron megkapok, akkor miért utasítanám el? Amire oda kell fogyelni, hogy ki az eladó és természetesen írásban kell rögzíteni, milyen pénzvisszafizetési garanciával árulja.
2018. ápr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"hogy amint megvettem a telefont bevinném a Samsung szervízbe ahol lakok pont van egy a közelben és egy állapot felmérést bevizsgálast kérnék a telefonról."


Úgy érted mielőtt megvennéd?

2018. ápr. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!