Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon vásárlása előtt...

Okostelefon vásárlása előtt állok és érdekelne a tapasztalataitok. Melyiket válasszam? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Másodlagos "szabadidős" telefonnak használnám alacsony árfekvésben 15-20 ezer ft.

Egy NOKIA LUMIA 640xl okostelefon lenne és egy HOMTOM HT 17pro.

Melyik a jobb választás?

Sokan mondják hogy a nokia esetében a Microsoft-nak annyi.

Viszont a homtomot is eléggé fikázzák.

Ti melyiket ajánlanátok? Más telefonmárkákat is meghalgatok


2018. ápr. 3. 09:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ezért az árért így 2018-ban legfeljebb "alsókategóriás" telefonokat lehet kapni. Így nem csúcsmobilra vágyom. Csak egy jól használható "szabadidős" telefonra
2018. ápr. 3. 09:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Kamera jobb a 640 be. A szoftver ugye ko. Kevės app,de stabilabb talán mint egy olcsó droid. Gyorsabb. Viszont a több app a szemėlyreszabhatóság a droid mellett szól.
2018. ápr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem a kamera is egy fő szempont lenne. De

A kezelhetőség a legjobban

2018. ápr. 3. 09:51
 4/6 anonim ***** válasza:
én amondó vagyok h 60 ezer alatt nem szabad telefont venni kivéve ha csak egy fél év - egy évre vennénk , mert ezek piszok gyengék és semmire se nagyon használhatóak
2018. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Természetesen nem örökre akarnék ilyen telókat. Csupán csak egy másodlagos telefonnak.
2018. ápr. 3. 15:17
 6/6 A kérdező kommentje:
De akkor szétnézek kb 50-60 ezer ft körül is a neten!
2018. ápr. 3. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!