Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 Mbit/s-os sebesség mennyire...

1 Mbit/s-os sebesség mennyire gyenge (többi lent)?

Figyelt kérdés
A UPC-nál van a Freedom S és M csomaghoz korlátlan mobilinternet, de csak 1 Mbit/s-os. Én Instagramon szoktam képeket/videókat nézni, Snapchatet használok, Facebookon szoktam híreket olvasni, valamint internetböngészőt szoktam használni és videókat nézni. Ezeket meg lehet úgy tenni 1 mbit/s-os sebességgel is, hogy élvezhető maradjon mondjuk egy videó megnézése?
2018. ápr. 3. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Nem, illetve akkor ha alacsony felbontású videókat akarsz nézni. Nagy felbontásúnál állandóan akadni fog.
2018. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Telenort javaslom inkább... szintén korlátlan, és nem böki ki a szemed holmi 1 megabittel.


4G+ lefedettségű városban simán mérek 300Mbit körül.


Vodafone egyébként most vezette be az 1Gbit-et.

2018. ápr. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!