Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok olyan boltot, ahol ki...

Tudtok olyan boltot, ahol ki lehetne próbálni egy Nokia 105-öst? Idősebb embernek venném, és előtte megnézném, mennyire egyszerű használni.

Figyelt kérdés

A hagyományos telefon elég neki, és mivel eddig is Nokiája volt, ezért egy rövid keresgélés ezt dobta ki, mint egyszerű telefont, ami, mivel szintén Nokia, remélhetőleg hasonlóan működik, mint az előző telefonja.


Van olyan hely, ahol ki lehet próbálni a telefont? Mármint úgy értve, hogy nem veszem meg, ha valamiért nem tetszik. Olyan helyre gondolok, ahol ki vannak téve a telefonok, és lehet próbálgatni.


Van olyan hely, ahol egy ilyen telefon ki lehet téve próbálgatni? Mint pl. a Media Markt, de ott nem látom készleten.



2018. ápr. 3. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez már csak névleg nókia, ikonos (apró ikonok) menüje van.

Nagyi telefon kategóriát javaslom

2018. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi. A probléma az, hogy már kapott nagyitelefont, de sokkal komplikáltabbat sikerült venni, mint egy nokia. Az SMS küldés pl. azon sokkal több lépésből áll, mint a régi Nokia telefonján. Ezért gondoltam egy Nokiát venni neki inkább.


De más is lehet, ha egyszerűen kezelhető. Ezen én is láttam, hogy eléggé kis ikonok vannak.


Ha valaki tud javasolni saját tapasztalatból egy jó butatelefont nagyikategóriában (olcsó és egyszerűen kezelhető), akkor legyen szíves írja ide.

2018. ápr. 3. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!