Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan hogy valaki más...

Emma 90 kérdése:

Létezik olyan hogy valaki más készülékről használja egy másik ember viber-jét?

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy, a párom múltkor kapott egy üzenetett legy másik lánytól,de azt állitotta nem ő írta, és nem is ismeri a csajt. Azt mondta az az első üzenet amit kapott a telefonjára amit épp láttam. Felhívtam a csajt, de azt állitotta ő is, hogy nem ismerik egymást. elkuldte a beszélgetés tobbi részét,amiben a párom azt kérdezte, van-e barátja. Nem tudom létezik-e ilyesmi, hogy más használná az ő viberjét. Szerintetek?

2018. ápr. 3. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Kizárt.

Hitelesítés nélkül nem is tudja használni.

Beregisztrál, a Viber pedig küld egy sms-t a regisztrált számra.

PC-re telepítve is küld kódot, vagy QR kódot kell beolvastatni a mobillal, különben nem jelentkezik be.

Kamuznak mindketten.

Dobd ki.

2018. ápr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lépj a hapsid farkára és lökd hanyatt, akkor be fogja vallani hogy nincs ilyen.
2018. ápr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyha a szám új,és előtte használta valaki akkor igen is lehet ! Én is kihoztam előfizura egy telefont felregisztráltam viberre és többen rám írtak hogy szia xy.. értetlenkedve vissza irtam h nem ismerem őket,mire az egyik lány meg is mutatta h neki bizony úgy mutatja,hogy a barátnője képe van kint ( nem volt kint képem).. szóval én bármit eltudok képzelni.
2018. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A probléma csak az, hogy, ő volt a szám első tulajdonosa es az ő saját profilképét használta...
2018. ápr. 4. 05:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!