Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy 4 GB RAM-os 64 GB-os...

Egy 4 GB RAM-os 64 GB-os belső memóriával rendelkező telefon meddig lesz elég?

Figyelt kérdés
Most vettem egy ilyen telefont, és az érdekelne, egy ilyen konfigurációval meddig fog elmenni a telefon, mivel 4 év után most cseréltem le erre a másikat, és nem kívánok évente telefont venni ezután sem.
2018. ápr. 3. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én meg egy 3GB RAM-os, 32GB belső tárhellyel rendelkező modellt vásároltam, és szerintem 2-3 évig ez is elég lesz nekem. Nagyobb probléma az, ha nem jönnek meg a frissítések, akkor egy idő múlva elavult lesz a rendszered, és alaptvető applikációk sem fognak futni rajta (pl. Google Play).
2018. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Hát elég sok ideig.

Nekem 1 Gb ram,8 Gb belső+8Gb SD kártya és k*rvára meg vagyok elégedve.Nem fogok lecserélni,semmi pénzért sem.

A telefon minőségétől függ.

2018. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2


hát nem sok dolgot csinálhatsz akkor a telódon, ha ilyen specifikációval meg vagy elégedve.

2018. ápr. 3. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen mobilról van szó?

Hiába mutatnak jól az adatok, ha pl rosszul érzékeli az érintője az érintéseket, rossza a kamera, gyenge az akku, pedig elméletbn sokat kllene tartson a nagy kapacitású akku

2018. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
xiaomi redmi note 4-est vettem.
2018. ápr. 3. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Fotòzgatok,telefonálok,videòkat nézek GTA vice city,GTA San Andreas,Free Fire,Messenger,Viber,Zene hallgatás és hangot is veszek föl vele.
2018. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Te is csak azért kérdezel, hogy a másikat cikizhesd.
2018. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!