Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van rá esély, hogy ha most...

Van rá esély, hogy ha most veszek egy galaxy s8-at, akkor 2 éven belül belassul, vagy lefagy?

Figyelt kérdés

Jelenleg iphone-om van, másfél éve pont azért vettem, mert az összes eddigi androidos telefonom 1-2 évvel a megvétele után belassult, lefagyott, nem reagált dolgokra.

Viszont most nagyon jól leesett a galaxy s8 ára és nagyon tetszik a telefon, csak az android miatt aggódok.

Szerintetek ha most megvenném lehetséges, hogy 1-2 év múlva dilizni fog? (Hiszen már így is 1 éves a telefon)


Köszi a válaszokat! :)



2018. ápr. 4. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz vele...S6-om volt és 3év alatt egyszersem fagyott,laggol.
2018. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre soha nem lesz garancia.Nekem eddig az összes androidos telefonom 1-2 évet bírt.Ez csak a te döntésed.100-ból ha egyszer valakinek nem lassul be 2 év után.
2018. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert amúgy nem akarnád majd rohadtul lecserélni 2 év múlva egy sokkal újabbra...
2018. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod kezelni akkor igen, be fog lassulni.

Az androidhoz kell egy alapvetõ hozzáértés, mert ha nem törõdsz vele akkor nagyon könnyen ki lehet akasztani.


Ebbe beletartozik:

- Nem használsz fölösleges szolgáltatásokat, amikor nincs szükség GPSre, NFCre, wifire akkor kikapcsolod.


- Nem telepítesz sok hirdetéses freeware appot (Zseblámpa, hello kitty-s számológép, fszom tudja)


- Nem futtatsz egyszerre a háttérben 10 közösségi alkalmazást.


- Nem rontod tovább a helyzetet vírusírtókkal/"tisztító" appokkal.


-Néha megnézed hogy mi fut a háttérben, és ha valaminek nem kéne ott lennie annak az orrára koppintasz.


Szóval ja, kb annyi odafigyelést igényel mint egy windows-os számítógép fenntartása (ami azért nem annyira sok)


Ha pedig így is belassul akkor még mindig ott van a factory reset. (Remélem nem dobtad ki az eddigi összes androidos telefonod anélkül hogy megpróbáltad volna resetelni)

2018. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Természetesen mindent megpróbáltam még anno :)

(LG optimus 2x, sony xperia P és T, huawei p8 lite) mindegynél ugyan az. A huawei még szervizben is volt, mert nem ment a wifi, ez másfél évvel megvétel után történt és 2 hónappal szerviz után összeomlott az adroid és meghalt a teló...

Szóval androiddal eddig csak megszívtam, ezért mentem át Ios-ra, csak hogy most sokkal jobban tetszik az S8, mint a többi Iphone, viszont tartok az oprendszertől. :/

2018. ápr. 5. 08:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam a Galaxy Note 4 már korrekt volt. Általában azt mondják, hogy a nagyobb rendszer frissítéseknél nem árt 1 gyári beállítást csinálni, mert van rá esély, hogy jobban merül, esetleg microlagok előfordulhatnak. Nekem most Note 8am van, nemrég kapta meg az oreot és a twittert picit lassabban tölti be + a messengeres chat fejek szaggatnak mikor valaki rám ír.(gyári beállítás megvolt, csak visszatöltöttem az appokat a smart switch-el) De remélem, hogy ezt javítani fogják mert picit gáz.

De ezzel a telefonnal legalább 3 évre tervezek én is.

2018. ápr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!