Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek, hogy ne hagyjam...

Mit tegyek, hogy ne hagyjam otthon a céges telefonom?

Figyelt kérdés
Kaptam céges telefont az új munkahelyemen, viszont a normális telefonomon használom minden másra. A céges telefonom viszont elengedhetetlen a munkahelyemen, otthon mégse jut eszembe, hogy vinnem kell munkába. Van úgy, hogy otthon is használom, mivel a sofőrök SMS-t szoktak nekem küldeni, amit rögtön fel kell vinnem egy táblázatba. Igazából mondhatnék még sok mindent, de a lényeg az, hogy már 2 napja az éjjeliszekrényemen fekszik az a telefon. :( Amint beérek az irodába akkor jut eszembe minden... Mit tegyek szerintetek? Sajnos ilyen szerencsétlen vagyok és ez csak egy példa a sok közül sajnos. :D Esetleg ha mással is volt már ilyen, nem feltétlen céges telefonnal az mit tett, hogy ne felejtse el azt amit muszáj nap mint nap vinnie? 21/L

2018. ápr. 5. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Dual SIM-es telefont vegyél és egyben megoldod.
2018. ápr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Állíts be rajta jelzést, hogy csörögjön, mielőtt elindulsz munkába. Rögtön a reggeli ébresztőt is beállíthatod azon. Kinyomod, és már teszed is el a táskádba, hogy ne felejtsd el.
2018. ápr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Mikor szoktál melóba indulni? Állíts arra az időpontra ébresztőt. Akár mindkét mobilon is, a sajátodon legyen a szöveg hozzá hogy céges mobil, vagy ilyesmi.
2018. ápr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A céges telefonom dual SIM-es, a rendes telefonom iPhone. Sajnos iPhone-ból nincs dual SIM én meg nem igazán mondanék le az iOS-ról. Az lenne a fő, hogy AZT a készüléket ne hagyjam otthon.
2018. ápr. 5. 08:57
 5/10 A kérdező kommentje:
6 órakor kelek. Lehet ez a jelzéses dolog még megoldható. :D
2018. ápr. 5. 08:58
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom táskát viszel magaddal minden nap. Tedd bele a telefont. Vagy pakolj egy helyre mindent, hogy amikor reggel megfogod, amiket vinnél, legyen ott a telefon is. Ha ez gondot okoz, akkor lesz nagyobb bajod is az életben.
2018. ápr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
89%

Állíts be napi emlékeztetőt a rendes telefonodra (vagy akár a cégesre), ami indulás előtt 2 perccel szól, hogy tedd el.

Írd ki a bejárati ajtóra/mellé nagy betűkkel, hogy céges telefon.

2018. ápr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akaszd a kulcstartódra, mert ugye a kulcs a nyitja-zárja minden ajtónak.

Szerezz füles tokot.

2018. ápr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt az első gondolatom, hogy minek teszed egyáltalán ki? Táskában tartod és nem hagyod el. Másik szerintem is a Dual-SIM, nekem az van. Teljesen jó ájóes ide vagy oda.
2018. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom van táskád. Az éjjeli szekrény helyett tartsd abban.
2018. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!