Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S helyett Sony Xperia M2?

IPhone 4S helyett Sony Xperia M2?

Figyelt kérdés
Iphone 4S-em van, ami hát valljuk be elég régi darab. Szeretem ezt a telefont, mert tányleg kis ügyes, kompakt, de már tényleg nagyon gyenge a mai elvárásokhoz képest. Új telefont nem akarok venni, mert nem vagyok annyira igényes. Amire nekem kell: Viber, Instagram, hívás, SMS, zenehallgatás/netezés utazás közben. Számomra jó áron találtam egyet. A tulaj azt írta, hogy 4.3 Android fut rajta, ahogy utánanéztem azt láttam, hogy frissíthető 5.1-re. Medig bírná ki ez a telefon? Hardveresen de főleg szoftveresen? Meddig tudnám rá feltenni a legfrissebb Vibert, Instát?

2018. ápr. 5. 17:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Habár most, hogy körülnéztem, az új piacon is vannak elég jó árban ajánlatok. J3 2016 2 év garanciával?
2018. ápr. 5. 18:00
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek egyikét se tudom ajánlani. Androidos telefont én nem vennék már 2 GB RAM és 16 GB tárhely alatt. Hiába nem gondolod, hogy szükség lenne rá, az automatikus frissítések szépen lezabálják.


Az olcsóbb androidos modellek semmiképp nem olyan időtállók, mint egy iPhone. Azt szoktam mondani, hogy alsó kategória 1 év, közép 2, felső 4. Az én Galaxy S5-öm idestova 4 év után még nagyjából problémamentes, de azért érezhetően lassabb, mint újkorában. Ha megéri azt a kort, mint a te 4S-ed, addigra már valszeg probléma lesz a szoftveres támogatásával is. Szóval így tervezz. Ha fontos az időtállóság, akkor lehet, jobban jársz egy használt iPhone-nal.

2018. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2 évet kellene kibirnia. A 4S ezt már nem képes nekem teljesíteni, az aksi is nagyon rossz állapotban van már, nem éri meg költeni rá. Ennyi pénzért jobb állapotú 5S van, törött 6 esetleg. Ha a Samsung kibirja 2-2,5 évig, akkor jó lenne az. Mert a kérdésben felsorolt igényeim évek óta ugyanazok, nem használom a telefont folyamatosan, csak ha szükség van rá. Több pénzt meg nem fogok egy telóért kivágni az ablakon, mert nem használom ki.

Most lehet hülyén fog hangzani, de amit anno a 4S tudott, nekem az még most is sok és nincs szükségem rá. Nekem új iPhone nem érné meg ezért se, vagy közép/felső kategóriás mobil, mert nem használom ki. Most napi 1 ór zenehalgatásért meg esti üzenetküldésért nem akarok sok pénzt kidobni.

2018. ápr. 5. 18:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg 120€ körül mit tudsz ajánlani? Nem vagyok márkafüggő, de ilyen Cube meg myPhone nem érdekel xD
2018. ápr. 5. 18:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi 5A, Redmi 5
2018. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bármi ami Xiaomi
2018. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
iPhone 5S lett ismerőstől, ráadásul beszámította a 4S-t is.
2018. ápr. 17. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!