Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » DZ09 okosórához hol lehet...

DZ09 okosórához hol lehet magyar menüt letölteni-magyarosítani?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 6. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehol
2018. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdem mert láttam magyar menüvel-igaz neten- ezt a típust
2018. ápr. 6. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy magyar menüaet veszel vagy nem
2018. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak romcserével lehetne magyarosítani, de az necces. Ha van valamelyik ismerősödnek ilyen órája, amelyik magyar nyelv. Ki lehet menteni flashtools progival a rendszert a telefonból is, és a tiédbe átrakni.


Nem ajánlom ezt a megoldást, mert hiába ugyanaz a tipus-száma a telefonnak, ha más régióból jövőkhöz (Pl kinai Wish) más belső alkatrészekkel rendelkeznek. Nem fog működni rendesen.


Csináltam már ilyet, a végeredmény katasztofális lett: a telefon képe el volt csúszva, mert a kalibrációs adatot is a átírta a másik telefonéval. "Inverz", vagyis fordított színű kép lett rajta.... Ráadásul fejjel lefelé lett a kép. Az érintőrésze normálisan működött, de mivel elcsúszott a kép fél centivel odébb kellett nyomni a képernyőt, mint ahol az ikon volt.... Mivel előrelátó voltam, erről az óráról is csináltam mentést, így az adatokat vissza tudtam állítani.

2018. ápr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most látom, megszokásból még mindig telefont írok :-) mondjuk telefon ez is, csak mini....
2018. ápr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!