Xiaomi telefon jó?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok.Fontos ,hogy ne lassuljon ,be gyors legyen és megbízható.A Xiaomi jó?

[link] erre gondoltam



2018. ápr. 8. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

A xiaomi jó átlag felhasználásra.

Családi fényképezés illetve bármi megörökitéséhez teljesen jó.

A játékok is elfutnak amiknek nem nagy a processzor használata.

Teljesen jó.

2018. ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2018. ápr. 8. 13:00
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Végülis jó telefon, mondjuk egy Samsung vagy Apple jobb, ja csak 3X annyi.


Nekem is van/volt pár xioami.


Hibátlan telefon, jó a hardver, és amit páran mondanak ellenérvként, hogy 2-3 év és kuka, na akkor mi van, amúgy is vesz új telefont az ember, már ha igaz.


Nekem van egy Xiaomi Note 4 jelenleg, csak ajánlani tudom, és tudásban hozza egy top telefon szintjét, 4 GB ram, 64 GB rom, 8 magos cpu, ujjlenyomat olvasó, full hd 5,5-es kijelző, stb.


Erre mondaná az ember hogy olyan jó középkategória a xiaomi.

2018. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Ja még annyit hogy a xiaomi a kínai telefonok közül talán a legjobb.


Ugyanis felmész a netre van vagy 5000 kínai mobil márka, ezen mindig nevetek.

2018. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
2 éve lecseréltük a samsungot, lg-t, sonyt. Neken Bluboo xtouch, asszonynak xiaomi, gyereknek oukitel k4000. van. Semmi baj nincs velük, nyugodt szívvel ajánlom.
2018. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon jó.

Kb. 30%-kal olcsóbb, mint a hasonló tudású konkurensek.


Nekem is xiaomi van, fél év alatt eddig sem lassulást, sem fagyást nem tapasztaltam. A tesóm samsungja már többször lefagyott.

2018. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tavaly október óta használok egy Redmi 4x-et. Nekem úgy kezdte, hogy az első nap kétszer lefagyott, az utána következő két hónap alatt is vagy háromszor. Lefrissítettem, legyáriztam, azóta elfogadható, de vannak bosszantó szoftveres hibái, a napokban pl. egy darabig nem működött a gyári kamera alkalmazás, meg néha random kilép magától az alkalmazásokból. Ezelőtt 1 évig egy Meizu-t használtam, azzal harmadannyi gondom nem volt annyi idő alatt, mint a Xiaomi-val fél év alatt. Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy egyöntetűen sz.r a Xiaomi, csak a tapasztalataimat írtam le. Lehet, csak nekem nincs szerencsém vele, ennyi... Amúgy hardveresen nem lenne rossz ez a telefon, de ezek a szoftveres hibák eléggé bosszantóak, meg nekem valamiért ez az MIUI felület sem szimpatikus. Dehát ízlések és pofonok...
2018. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

4 éves Mi3. Aksi cserén kívül semmi baja.

Ennyit a 2 év és kuka dologról.

Sokkal jobb ár/érték arányú telefonok, mint az agyonreklámozott konkurencia készülékei.

2018. ápr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Taushi válasza:

Nyáron lesz 3 éves a Mi4s-em, nagy megelégedéssel használom.

Gyakran jönnek rá frissítések, UI-t nagyon szeretem, nincsen semmiféle belassulás azóta se, hogy megvettem.

Januárban kellett viszont kijelzőt cserélnem, mert ennél a típusnál egy típushiba, hogy bal felül besárgul a kép (hő miatt), és az érintéseket sem érzékeli már egy idő után ott. Cseréltem kijelzőt, akksival együtt ha már szétszedtem, 20k-ból megvolt, azóta is teszi a dolgát hibátlanul.

2018. ápr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3-4 év után elavult lesz már egy csúcskészülék is. Átlag dolgokra teljesen jó. S5 nekem tönkrement, viszonylag olcsón akarom megúszni a telefon vásárlását, így valószínűleg ez lesz. P10 lite-ot néztem még, de drágább és gyengébb. 100 ezer felé meg nem akarok menni már többet. Alapból nem játszok, gps, net, zene, fotó meg még pár app aztán viszontlátásra. Multitasking ne recegjen még az a szempont.
2018. ápr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!