Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok mondani, ajánlani...

Tudtok mondani, ajánlani cserélhető akkumulátoros NFC chip es mobiltelefont?

Figyelt kérdés
Legalább 4 magos és legalább 2-3 GB belső memóriást
2018. ápr. 10. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S5
2018. ápr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alex Fly ***** válasza:
LG G5
2018. ápr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj kimaradt egy paraméter: dual sim es kellene
2018. ápr. 10. 12:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Motorola Moto E4


Edigitalnál láttam Dual-Simes verziót, de nézz körül lehet, hogy máshol van olcsóbban is. Ha tetszik a telefon, azért kérdezz rá az NFC -re. Mert vannak oldalak ahol írják, de edigitalon, árukeresőn például nem írja, hogy NFC képes lenne.


Azért azt hozzátenném, hogy nem a legjobb telefon, de a követelményeidnek ez felel meg papíron.


Én a helyedben inkább vásárolnék egy nagyobb, de nem kivehető akkuval rendelkező újabb készüléket 2017-18 as megjelenésűt, mert az utóbbi években sokat fejlődtek az akku időtartam terén a telefonok.

2018. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
J5 lett köszi aki hozzászólt
2018. aug. 20. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!