Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki ezt mindig a...

Miért írja ki ezt mindig a telefonom?

Figyelt kérdés

Samsung telefonom még nincs 1 éves. Pàr hónapja kezdte el csinàlni, hogy amikor internetről bármilyen oldalról próbálok képernyőfotót készíteni, nem csinàlja meg a képet, hanem ezt írja ki: "a biztonsági házirend tiltja a képernyőfotók készítését."

Semmi nem lett átàllítva rajta ilyen szempontból, baromi idegesítő. Nagyon ritkán ha rájön megenged 1-2kèpernyőfotót, de utána újrakezdi a fenti szöveget. Ha valaki tudja mi ez, segíthetne. Köszönöm.



2018. ápr. 11. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd át a biztonsági házirendet.
2018. ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi ez a biztonsági házirend, hiába keresem, de ez szerintem nem normàlis, hogy egyszer enged valamit egyszer meg nem. Teljesen különböző oldalakon próbáltam fotózni és mindenhol ezt írja ki, kivéve ha néha rájön az "engedékenység".
2018. ápr. 11. 13:42
 3/4 fotoszintézis ***** válasza:

Használj másik böngészőt. Még nem hallottam ilyenről, de talán levédett tartalom van azon az oldalon és ezért nem hagy fotózni.

Ha így sem működik, állítsd a telefon nyelvét angolra és nézd meg úgy mit ír ki. Ezt írd be google-ba és valamit biztos találsz. (Vagy ha mégsem, írd ide ki.)

2018. ápr. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A màsik böngésző használata bejött. A chrome-on keresztül megnyitva ugyanazt az oldalt, már tudok screenshotolni, köszönöm szépen a segítséget.
2018. ápr. 12. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!