Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S8 plus vélemények?

Galaxy S8 plus vélemények?

Figyelt kérdés

Azok érdekelnek akinek van is ilyenje, teszteket olvastam már.


Galaxy s6 edge-ről váltanék, és az S8 plus lenne a következő áldozatom. Gyorsaságban, kamerában ramban mennyire lenne jobb mint az S6? 1 gigával több van benne a ramból, de ez nekem kevésnek tűnik.


Kameráról tapasztalatok?



2018. ápr. 11. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sima S6-ról váltottam S8+ra.Inkább szolgáltatásokban nyújt többet pl.:Dex,Ip68,Aod,biometrikus biztonság.Ezen kívűl több beállítási lehetőség van.Gyorsaságban az S6 is toppon volt,mint az S8+ ezzel nem lesz gond és az Oreo 8 is szépen fut rajta nem kevés a ram.Kamerában csak az esti fényképen látszik a különbség.

Ennek ellenére nem cserélném vissza S6-ra főleg más mobilra,mert szolgáltatásokba lényegesen veri a többi csúcs mobilt.

2018. ápr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
S7 edgeről valtottam mivel az teljesen megadta magat, nem mondhatnam, hogy oda vagyok erte s7 edge jobban tetszett, ha kell eladom az enyemet neked jo aron, amugy gyors szep kepeket keszit kamerat nem igen hasznalom de amugy szepeket keszit, jatekok programokat futtatja problema mentesen, kijelzője szep de tul nagy, s8 at vennek inkabb helyette vagy lecserelnem s8-ra igen nagy ez a 6.2"
2018. ápr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jól értem? Szinte semmi komoly változás nincs az S8-ban gyorsaság terén?
2018. ápr. 11. 14:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Antutu-ban nagyon ráver az S8+ az S6-ra,de szerintem mindennapokban nem biztos,hogy észreveszed úgy mint akármelyik csúcsmobilt sem.Játékok és komolyabb hardverigényes appoknál biztos,hogy észrevenni az S8+ erejét.
2018. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor azt hiszem váltani se érdemes. Majd, ha jön az S 10 (vagy SX).
2018. ápr. 11. 19:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért S6-ról már érdemes viszont S7-ről nem biztos.
2018. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!