Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok filmet letölteni...

Hogyan tudok filmet letölteni telefonra?

Figyelt kérdés

Huawei Ascend G620s-em van, ha ez számít. Gépen nem húztam még le filmet soha, nem sokat tudnék azzal kezdeni, ha összekötném vele a telót, na meg próbáltam már képeket átrakni egyikről a másikra és nem ment :c

Félek, hogy ha sikerül le is töltenem, nem fog lejátszódni, azt sem tudom igazából milyen program kellene hozzá.

Valaki le tudná írni a pontos menetét ennek, hogy minden rendben legyen? Eléggé béna vagyok az ilyen kütyükhöz sajna...



2018. ápr. 11. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Miután összekapcsolod valamilyen módon a gépet és a telefont, a telefon tárhelye megjelenik a Sajátgépben/Számítógépben mint új forrás. Ugyanaz, mintha egy pendrive-ot csatlakoztatnál, és akkor megjelenik új meghajtóként. A működése ugyanaz: másolás és beillesztés módszerével a forrás helyéről a cél helyére rakod a fájlokat.


A fájl típusa és kódolása számít, jó a meglátásod. Attól hogy a gépen le tudod játszani, nem biztos hogy támogatja a telefont azt a formátumot, vagy a formátumon belül a különböző kódolást. Ehhez már valóban kell a jártasság, mert itt valamit kezdeni kell: a legegyszerűbb a videó támogatott formátumra való konvertálása egy célprogrammal.


Ezek mind olyan dolgok amiket nem igazán lehet írásban átadni (főleg röviden), azzal tudod a legjobban megtanulni ha valaki leül veled és van türelme-tudása elmagyarázni egy laikusnak ezeket. Vagy megpróbálsz rákeresni a neten egyes tevékenységekre (például hogyan kell videót konvertálni, és valaki egy oktatóanyagban megmutatja, vagy hogyan kell filmet letölteni).

2018. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyszer próbáltam képeket áttenni gépről mobilra, és nem jelent meg a tárhely, sem semmi, csak hogy összekapcsoltam valamivel a gépet, és minden képre azt írta ki, hogy túl nagy fájl, pedig rengeteg tárhelyem van a mobilban...

Akkor nincs semmilyen módja, hogy sikerüljön így hozzánemértőként? Úgy sem lehet, hogy telefonon húzom le netről a filmet? :c

2018. ápr. 11. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézz szét az áruházban hogy van-e letöltő applikáció. Ezeknek elvileg elég egy linket megadni, és letölti-konvertálják a videókat (bár a többség valószínűleg Youtube-bal működik, oda viszont nem lehet filmet feltölteni - van néhány persze, de szűk a kínálat).
2018. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nos SIKERÜLT! :)

Felmentem Mozicsillagra, majd egy Openloados linket letöltöttem, és a telefonom le is játssza.:)

2018. ápr. 11. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Rá fog menni a telodra vírusos kártevők, bányásznak a telodon. Ne használj online filmes oldalakat.
2018. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ezek a reklámoldalak zene letöltéskor is mindig megjelennek, de vírust sose szedtem össze, a másik, hogy van vírusírtó a telefonomon, nem hiszem, hogy gond lenne belőle
2018. ápr. 12. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!