Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S8-ra melyik kijelző...

Galaxy S8-ra melyik kijelző védő üveget ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Eddig az összesről olvastam olyanokat, hogy nem reagált a kijelző, vagy hogy 3-ból csak 1 ami jó...

Akkor mégis mi alapján döntsek? :/


Köszi a válaszokat! :)



2018. ápr. 11. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Az S8 tulajok 99%-a mondja,hogy kidobott pénz.

Semmit nem ér.Ezért én sem veszek S8+ ra inkább marad a fólia.

2018. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:

Ja, általában csak vagy xart, vagy műanyag fóliát lehet rá kapni, sokáig keresgéltem én is.


Végül sikerült Geek-en rendelni olyan, a képernyő szélein is lehajló üvegfóliát, ami teljes felületben ragasztós. Ez az egy fajta volt ilyen, az összes többi csak alul-felül egy csíkban ragad, azok tényleg xarok, huppognak, elállnak a kijelzőtől és nem érzékel rendesen, egy-két tok leszedéstől-felrakástól le is válnak.

Ehhez még egy, a telóra pattintható műanyag keretet is adtak, ami felrakásnál pozícionálja a fóliát, nem kellett igazgatni. Tökéletesen, buborékmentesen fel tudtam tenni.

Saccperkábé 3000 pénz volt szállítással együtt.

Sajnos most megtörtem, akartam újat rendelni és eltűnt a választékból.

Most keresek, hátha Aliexpressen vagy Geeken végre újra megjelenik valamelyik forgalmazónál, addig fent hagyom a sarkán megtört régit.

2018. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:

Most keresgéltem egy darabig, szerintem ez olyan, mint amit vettem.

[link]

Én rendelem is helyből az S8 plusra.

2018. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2018. ápr. 12. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!