Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire karcolódik az ips...

ValakiVagyok15 kérdése:

Mennyire karcolódik az ips lcd kijelző?

Figyelt kérdés
Ma jött meg a huawei mate 10 lite-ra a kijelző védő üveg leszedtem a gyári fóliát feltettem az újat és a jobb felén végig egy csík volt vagy szállítás vagy gyári hibásat kaptam a lényeg hogy most nincs rajta semmi csak egy szilikon tok a hátulján holnapután megyek majd valamelyik boltba meg is kérem, hogy tegyék rá ott legalább egyből látszik akkor, hogy jó e

2018. ápr. 11. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Az LCD kijelző eléggé érzékeny és könnyen karcolódik.

Talán ezért tesznek MINDENÜTT üveglapot elé.

2018. ápr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom
2018. ápr. 13. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Az LCD-hez te nem férsz hozzá, mert van felette egy Gorilla Glass üveg, azt tapogatod, nem a képernyőt, úgyhogy nem a kijelzőtől függ a karcolhatóság, hanem a felette levő védőüvegtől.

Pár nap alatt üvegfólia nélkül nem fog összekarcolódni, ha vigyázol rá.

2018. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm.

másfél napot volt szabadon csak nem lett belőle gond.

2018. máj. 5. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!