Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írják itt sokan, hogy...

Miért írják itt sokan, hogy rossz telefon a Samsung S5230? Mi az oka?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után romlott el a készülék,és miért?
2010. jún. 12. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
mert egy rohadt tömegcikk minden feledik embernek ilyen van ráadásul gagyi Samsung és csak az érintőképernyő miatt kapkodják aztán jön az új baromság és azt veszik
2010. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy szutyok.. megveszik és ide szemetelnek a hülye kérdésekkel, hogy hogyan oldhatnak meg olyan dolgokat amiket más telefon alapból tud.. próbáld meg kerülni a touch wiz telókat
2010. jún. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

n meg éppen azt halottam sok barátomtól, hogy jó telefon a Samsung S5230!

Te nem kevered a Nokia 5230-al véletlenül?

Talán azért szeretik annyian, mert évek alatt sem romlik el. Úgy tűnik egy átgondolt fejlesztés.


Én magam két éve használom problémamentesen.

2010. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bp1985 ***** válasza:
54%
Hát érdekes, hogy 2 éve használod. Nekem volt. Lassú, nem lehet rá rakni jáékokat, az érintőképernyőtől sem szálltam el, a mai telefonoktól elvárhtó funkciók nincsenek benne, stb.
2010. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Telefonnak lehet hogy nem rossz, viszont nem okostelefon. Szerintem nincsen értelme az érintőképernyőnek ha nem tud olyan dolgokat, amiket az okostelefonok tudnak.
2010. jún. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát akik ezt írják azok nagyon hülyék.. Nekem is ilyen van és én nagyon szeretem.. Teljesen jó 1 hiba van benne : a műanyag hátulja az rossz .. Amúgy teljesen rendben van. :))
2011. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja,rájöttem miért..az enyém már ki-be kapcsolgat néha.Barátnőm is mesélte,hogy neki is ezt kezdte csinálni,csak neki 1 év után,nekem meg már félév után.Pedig semmi rossz dolog nem történt vele,vagyis nem esett le..sehova:/
2011. márc. 20. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!