Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet azt beállítani,...

Hogyan lehet azt beállítani, hogy az iPhone készülék ne csak kb. egy hétre visszamenőleg tárolja a híváselőzményeket?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 13. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok mindent be lehet állítani iphone-on, de ezt szerintem nem lehet, automatikus.


Amúgy nekem is van egy iphone 6, és nekem 1 hónapig visszamenőleg meg tudom nézni ki keresett vagy kiket hívtam.


A legrégebbieket meg törli a telefon azt hiszem.

2018. ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tárolni többet tárol, de csak x darabot (pontosan nem tudom most, hogy mennyit) jelenít meg, ezért van, hogy van, akinek van egy hónapra visszamenőleg, van, akinek meg csak egy hétre, attól függ, mennyit használod (nálam is kb. 1 hónap pl.).


Beállítani nem lehet sehol.

2018. ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!