Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom akkumlátor csere...

Telefonom akkumlátor csere után is nem töltődik. Mi lehet az oka? Minden tudnivaló lent!

Figyelt kérdés
Októberben vettem egy használt iPhone 6S készüléket ( persze telefonos üzletben, visszaküldték egy Apple Storeba s újratettek rajta mindent) de persze akkumulátort nem cseréltek benne. Idáig bírta, most vettem bele egy újat mivel az volt a problémája, hogy töltőre tettem és ugyanúgy merült ha használtam, ha nem. Most miután kicseréltem egy napig rendesen működött most megint mikor reggel megnéztem 9%on volt és töltőn. A kábel és töltőfej eredeti. Mi lehet a gondja? Holnap persze vissza viszem az üzletbe de addig itt szeretnék tanácsokat kapni. Köszönöm!
2018. ápr. 15. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Mégis hogy lehet. Szándékosan van tönkre téve a régi ájfon. Venni kell újat , azért.
2018. ápr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zsoltibáttya válasza:

Valoszinü töltőcsati a telefonba nekem is ilyet csinált csak az enyém samsung volt

VAGY még a töltőnek a csatlakozoja

2018. ápr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!