Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "Jelenleg elérhető" vagyok...

"Jelenleg elérhető" vagyok messengeren, pedig fent sem vagyok. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Direkt bezárok minden alkalmazást a telefonomon, de a wifin rajta maradok és ha ír valaki messengeren és az felugrik a telefonom, de hozzá sem értem máris jelenleg elérhetőnek jelez, pedig eddig nem csinálta ezt

Mitől lehet?



2018. ápr. 15. 15:53
 1/7 anonim válasza:
Nincs bekapcsolva a wifid?
2018. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, be van, de eddig is be volt és mégsem csinálta ezt :/
2018. ápr. 15. 16:08
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
81%

Mert Messengerből nem lehet kilépni.

Csak úgy, ha bemész az alkalmazások közé és ott az adatok törlésére mész rá.

2018. ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De akkor eddig miért nem csinálta ezt? :D
2018. ápr. 15. 16:37
 5/7 anonim válasza:
És az alkalmazást beszoktad zárni vagy csak megnyomod a főgombot és ennyi? Az is lehet hogy ír valaki és kiadja neked értesítésnwk és ezért is kiírja
2018. ápr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Kövezzetek meg, de akkor nem értem a kérdést?

Ha fent vagy a neten és a messengerbe be vagy jelentkezve, akkor ha valaki ír, akkor megjelenik és jelez. Hiába lépsz ki, a messenger aktív marad, ez mindig így volt. Persze ki lehet messengerben kapcsolni az értesítéseket és akkor nem jelzi, de attól még elérhető vagy. Olyat lehet, hogy beállítod, hogy ne legyél elérhető.

2018. ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gascan666 válasza:
A messingeren az elérhető állapot azt jelenti hogy jelenleg aktív az illető. Ha letette az alkalmazást ez megváltozik és azt írja hogy utoljára mikor volt elérhető. Egyébként én is ilyen problémával küzdö!
2019. márc. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!