Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s-et használtan, de...

Iphone 5s-et használtan, de jó állapotban kb 38 ezerért megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Youtubera, Facebookra, Snapchatre és néha játékra + telefonálásra használnám.

2018. ápr. 15. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
7%

Nem vennék használtan okostelefont, nem te vagy az első tulaj, ezeket aktiválni kell, lehetnek később belőle problem-ek.


40.000?


Vegyél egy 16 GB-os Xiaomi Note 5A-t, az pont annyi, újonnnan, és akkor te vagy az első tulaj, nem lesz kellemetlenség.

2018. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
40-ért már használt SE-t is kapsz (igaz szolgáltatófüggőt, de a Telekomos ingyen függetleníthető náluk), az jobb üzlet, ha már mindenképpen iPhone-ban gondolkodsz. Ha nem iPhone-ban, akkor Xiaomi Redmi 4X, vagy Note 4 ennyiért.
2018. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megérheti, erre a felhasználásra főleg

Én is iPhone 5s-ről írok, és én is használan vettem

2018. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
iPhone 5s nagyon régi, 2013-ban jelent meg, már nem támogatott és lassú. Ennyi pénzért inkább iPhone SE-t keress!
2020. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!