Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S. Szerintetek lehet...

S. O. S. Szerintetek lehet vírusos a telefonomon?

Figyelt kérdés
Na az úgy volt hogy az EverWing messengerben ajánlott egy játékot. Rákatintotam arra hogy EverWing vagyis a küldő nevére majd tovább lépett a hol szoktak lenni hogy a gondolat felhők és egy játékot kínált de arra már nem. Megkerdeztem egy játék küldő ismerősömtől hogy ő külte. Dátummal az volna válasz hogy nem majd gyorsan lefutatam egy vírus keresést a Malwarebytesel. De nem talált semmit. Kérem valaki segítsen. Van vagy nincs? Előre is köszönöm.
2018. ápr. 15. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem a magyarázatot, de nem valószínű, hogy vírusos a telefonod. Sok felugró ablak rémisztget vírussal, de az csak reklám.
2018. ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs rootolva a telefonod, nincs mitől nagyon félni.
2018. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2018. ápr. 17. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!