Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha otthagyon a telefonomat...

Ha otthagyon a telefonomat akkor 4-5 nap és kicserélik az akksit, ha nem, akkor meg felírnak egy listára (hónapok a várólista) és majd szólnak, beviszem és kicserélik helyben? Mivan?

Figyelt kérdés

Bementem egy hivatalos Apple szervízbe hogy kicseréltessem az akksimat, erre ezzel a szöveggel álltak elő. Kérdeztem hogy ennek mi értelme, írjanak fel, és behozom a 4-5 napban bármikor a telefonomat és megvárom. Nem, nem lehet. ???

Ott is hagytam őket, elmentem egy másikba, ott azt mondták hogy le kell adni, de másnapra kész. Komolyan egy fővárosban ez megy? Én ráérek, de ha már mindenki annyira dícséri ezt a helyet, hogy milyen nagy pörgés van, minden elérhető azonnal, akkor nehogy már egy 15 perces dologra napokat kelljen várnom. Ki tudnám én is cserélni, csak eredeti akksit nem kapok sehonnan. Vicc az egész.


2018. ápr. 16. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig lehet kapni az ebay is. Lehet a youtube-n meg találsz videót a cseréről is.
2018. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kapni, de nagy része utángyártott, nem szívesen veszek zsákbamacskát. Találtam olyat amivel pár hónapig tovább is bírta a tesztek alapján, utána meg egyből kuka, mert rosszabb lett mint előtte.
2018. ápr. 16. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Ettől nagyobb zsákbamacska nincs mint az ájfon.

Addig bírni fogja az utángyártott is mint a mostani akksid.

2018. ápr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 6s-em van, szerencsére pont ezt vettem, talán az egyik legjobb. De többet nem vennék már.
2018. ápr. 17. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!