Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lesz akkor, ha Iphonon nem...

Mi lesz akkor, ha Iphonon nem frissítem a telefonon az újabb IOS rendszert?

Figyelt kérdés

Most lehet, hogy hülye kérdésnek tűnik, bocsánat ha hülye a kérdés, de nagyon nem értek az ilyenekhez! Iphone SE telefont szeretnék venni és arra gondolok hogy ha mondjuk a rendszert nem frissítem újabb IOS-ra akkor nem fog belassulni. Vagy frissíteni muszály? Köszönöm a hasznos, felvilágosító válaszokat!:)

17/L



2018. ápr. 16. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Egy készüléken egy rendszer van, azt nem kell frissíteni. Amúgy meg minek veszel iphonet? Nem jó az semmire.
2018. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem muszály frissíeni, ha neked nagyon fontos az a 0,3 mp, akkor hagyod. Amúgy szerintem érdemes új feature-ök és naprakészebbség, kompatibilitás miatt.

Te döntésed

2018. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Ráadásul az iOS 11 most gyorsabb, mint a 10-es. Ez manapság ritka, de ez van. Amúgy ha nem frissíted, előbb-utóbb a használt alkalmazásaid közölni fogják, hogy frissítsd, mert a régin már nem működnek.
2018. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségét minden kedves kommentelőnek. Ment a zöld mindenkinek!:)
2018. ápr. 17. 06:09
 5/12 anonim ***** válasza:

Muszáj a "muszáj" szót négyszer leírni mindenkinek LY-nal?

Nekem fáj...

2018. ápr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Egyetlen egy kommentelő írta csak úgy, ne túlozz már. És amúgymeg biztos van amit te is írtál már rosszul életedbe! Légyszíves ne kössz bele!
2018. ápr. 17. 17:13
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

Semmi, csak 3-4 naponta felfogja dobni, hogy frissítsd.


Éreszhető külömbség nem lesz.

2018. ápr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Még a válaszban is van négy helyesírási hiba... A kérdésben meg ezer...

17 éves vagy, hogyan fogsz érettségizni?

2018. ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó ... Az érettségi nem nagy dolog. Én is mindig ejtek valamilyen helyesírási hibát. Leginkább elgépelés miatt, de van 1-2 dolog, ami hibásan rögzült be. Pl.: sokáig az LYnal írtam az "ijesztő" szót, mégis 80% fölötti átlaggal érettségiztem.


Ne trollkodj.

2018. ápr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Hát igen. Nem véletlenül tart ott a hazai oktatás ahol jelenleg...
2018. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!