Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Berepedt telefonra lehet...

Berepedt telefonra lehet tenni üvegfóliát?

Figyelt kérdés
2hete levettem a telefononról az egy éves gyári fóliát (huawei p8).Rá egy hétre leesett 30cm magasságból.. Lett rá egy vékony repedés aztan a zsebemben tovább repedt .. És most ott tartok, hogy a fél üveg repedt.Üvegfóliát rá tudnám tenni? Már csak azért is mert nincs most erre pénzem, hogy kicseréltessem (20000 ft ha jol tudom.. Pedig csak az üveg sérült.) és így talan nem repedne tovabb, nem vágná szét a kezem. Előtte gyári fóliával nem egyszer es nem kétszer esett mar le magasabbrol.. Nem lett semmi baja.. De amint levettem mar repedt is.
2018. ápr. 17. 17:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Az üvegfóliát megrendeletem aznap amikor levettem a régit.. De még nem jott meg..
2018. ápr. 17. 17:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lett volna szabad addig levenni, míg nincs a kezedben a másik. Szerintem simán megfogja a repedést. De sajnos ez csak tipp.
2018. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen.. Megfogja. Csak a kérdés az hogy a fólia megmarad e a telón..
2018. ápr. 17. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!