Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Clash of games-ba hol tudok...

Clash of games-ba hol tudok kijelentkezni vettem ujj telót, feltelepítettem de ujból kellett kezdenem, hol tudok kijelentkezni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Az előző eszközön a Google Play játékokba be voltál lépve a játékkal?

Vagy Facebookon keresztül szinkronizált?


A lényeg az, hogy UYANAZT a Google fiókot használd az új készüléken is, legyen telepítve a Play Játékok, és úgy próbálj újből belépni a játéékba

2018. ápr. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
iphonom van
2018. ápr. 20. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Előzőleg id iPhone-od volt?


Ott nem tudom mi kezeli a játékokat (androidon ahogy leírtam gond nélkül működik)

Esetleg facebookos bejelentkezés a korábbi telón, szinkroinizálás a face és a játék közöttt, majd az újon ugyanez, és akkor folytathadod ahol abbahagytad (talán, de sose volt ájfónom)

2018. ápr. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!