Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s telefonhoz 20000mAh...

Iphone 6s telefonhoz 20000mAh power bank?

Figyelt kérdés
Melyiket ajánlanátok ami nem annyira drága.

2018. ápr. 18. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Xiaomi, YooBao.
2018. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Venni kell jó telefont. Ulefon power3-nak 6300 mAh akkuja van, ehhez nem kell venni toodalékot.
2018. ápr. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kinlódás azokkal a telefonokkal amelyiknek nincs legalább 4000 mAh vagy nagyobb akkuja.

Én nem járatnám le magam vele.

Ráadásul már nagyon jók az 50000 ft-os telefonok.

Már az iphone se tud többet semmiben az androidtól.

2018. ápr. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Az a 20000 inkább csak 8000 max.
2018. ápr. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ez van, igaz nem iphone-hoz használjuk,de egy adatkábel aztán azt is lehet tölteni.

Maximálisan elégedettek vagyunk vele

[link]

2018. ápr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ne a telefonomrol beszeljetek le ok? Nekem teljesen jo ami most van. Nem azert szeretnem mert egy napot nem bir ki, hanem mert megyek majd egy hosszabb buszos kirandulasra amihez kellene meg toltottsegi szint
2018. ápr. 19. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a 20.000-res powerbank kb 40-45 deka.

Már ha tényleg 20.000-res.

Tényleg akarod cipelni?

2018. ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én az Adata P20100-at tudom ajánlani elsősorban (7300Ft)

Ez a töltő képes arra, hogy egyidőben töltsd magát a power bankot, és eközben a powerbankról tölts mobilt. Így elég egyetlen konnektor.

Másodikként az Adata P20000D-t javaslom, ami egy digitális kijelzőn mutatja többek között a hátralévő töltöttségi szintet, én maximálisan meg vagyok elégedve vele.


Továbbá nézz szét a Blitzwolf termékek között, azok most kezdenek elterjedni, nagyon megbízható márka, nagyon minőségi ilyesmi cuccokat gyártanak. (pl.: Bluetooth hangszórók, töltőfejek, usb kábelek, power bankok, fülhallgatók, napelemes töltők stb.

Hidd el, nem a levegőbe beszélek, ha Blitzwolf-ot veszel legyen az bármi ilyesmi termék, egyszerűen imádni fogod :D

Én sorra rendelgetek most egy csomó cuccot a Blitzwolftól és hihetetlen minőséget képviselnek! Ezek többnyire a Banggood.com oldalon találhatók meg. Próbáld ki, nem fogod megbánni :D Ha kell segítség írj privátban

2018. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!