Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amerikából rendelték egy...

Amerikából rendelték egy telefont, de nem tudom hogy majd betudom-e állítani rajta a magyarnyalvet?

Figyelt kérdés

A telefon a Huawei mate 9 pro lenne

Amerikából érkezik

Szóval szerintetek lehet rajta magyar nyelv vagy nem, én úgy tudom hogy mivel androidos így magyarnyelv is van a nyelvválasztásnál, de lehet rosszul tudom



#telefon #nybelv
2018. ápr. 20. 02:16
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Az a kisebb gond, amcsiknál másfajta hálózat van. A másik gond, hogy a vámot+áfát ráteszik többe fog kerülni mire megkapod, mintha itthon megvetted volna
2018. ápr. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bp1985 ***** válasza:
87%
Az előzőhöz még annyit, hogy nem is biztos a kiszállítás ide.
2018. ápr. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

- nembiztos, hogy van benne magyar nyelv

- nembiztos, hogy ismeri a magyar hálózatot

- nembiztos, hogy valaha is ideér

- szinte biztos, hogy VÁMOT és ÁFÁT kell majd fizetni


"úgy tudom hogy mivel androidos"

Rosszul tudod.


Ez úton is gratulálok mindenkinek, aki ilyen értelmesen használja az internet szabadságát úgy, hogy még elolvasni sem tudja, mire kattintott.

2018. ápr. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megnéztem a telefon specifikációit itt:

[link]


Ezek szerint 2 SIM foglalata van. Az első SIM foglalatban használt SIM mindegyik magyar operátor frekvenciát és a techológiát támogatja. ( GSM, WCMDA, LTE )


A második SIM foglalatba helyezett kártya nem fog működni LTE hálózaton.


Ha nem operátor független a készülék akkor magyar szolgáltató SIMmel nem fog működni.


A nyelvi támogatás szerintem lehetséges.

2018. ápr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Amerikából rendelték" rajta a "magyarnyalvet?"

Ahogy elnézem, ezzel neked is gondjaid vannak...

2018. ápr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
99% hogy támogatja a magyar nyelvet. De mivel nem írtad,hogy az 1 vagy a 2 simes verziót vetted meg,így az már nem biztos h tudod e használni magyarhonban.. A 2 simes a független(b20 támogatása is van,így a magyar 4G jelentős részéhez is csatlakozik),míg az 1 simes előfordulhat hogy aws(1700mhz) támogatású,akkor viszont lehet bonyodalom térerő tekintetében..
2018. ápr. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm márIDE ÉRT! És képzeljétek, VAN RAJTA MAGYAR NYELV! Köszönöm a sok *kedves* válaszolónak (tisztelet a kivételnek). A magyar sim-el semmi baja és a hálózatot is támogatja! Amúgy köszönöm hogy kiosztottatok amiért nem tudtam valamit! És hogy tudjátok a Vámmal tisztába voltam! Ja és MATE 9 PROt Magyarországon nem forgalmaznak! És bocsánat hogy ilyen ,, Tudatlan mondon használom az internetet''és bocs hogy kiirtam ide ezt a kérdést! Bocs hogy aut hittem itt kedves emberek vannak akik a kérdésre válaszolnak!

Az egykét rendes válaszolónak meg köszönöm a segítséget.

2018. máj. 16. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!