Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p20 vagy iphone 7 a...

Huawei p20 vagy iphone 7 a jobb telefon szerintetek?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy iphone 5s-t használok de gondolkozok rajta hogy lecserélem.Most ezt a két készüléket néztem ki.Az ios rendszerét már megszoktam,szóval ebből a szempontból az iphone lenne a jobb,viszont úgy látom a huawei fejletebb és kijelzője is nagyobb.Szerintetek melyik lenne a jobb döntés?

2018. ápr. 20. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Hú a vej!
2018. ápr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Huawei egyértelmű, nekem egy P9 lite 2016os van amit tavaly Februárba vettem és imádom, nem fogsz csalódni a Huaweibe
2018. ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Huawei.
2018. ápr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szerintem egyértelműen a Huawei P20.

Az iPhone 7 (mint minden iPhone) túl van árazva, de ha ez nem szempont akkor is fényévekkel jobb a Huawei P20. Hogyha van rá pénzed akkor vegyél inkább három kamerás Huawei P20 Pro-t, az simán leveri az iPhone X-et is (mondjuk nem nagy kihívás xd). A sima P20 körülbelül az iPhone X-szel van egy súlycsoportban, ami már jóval meghaladja az iPhone 7 képességeit. Frissítés tekintetében az iPhone a jobb a Huawei valószínűleg "csak" 2-3 frissítést fog kapni, míg az iPhone kb 5-öt. Kamerája fényévekkel jobb a Huaweinek. A Huaweiben van gyorstöltés. A Huaweiben van mesterséges intelligencia ami segíti a telefon akadálytalan működését. Szerintem sokkal szebb a P20 mint az iPhone 7. Kijelző...szerintem nem kell mondanom... Az android nyílt rendszere miatt nagyon könnyű rá zenét, filmet stb-t letölteni. És a Huawei menüje nagyon hasonlít az iPhonéra, szóval könnyű lesz megszokni és millió témával testre szabhatod. Nekem egy Huawei P9 (nem lite) -om van és egyszerűen imádom <3

2018. ápr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 csigabigaa válasza:

Azért ennyire nem kéne leírni az iphone 7-et!

Az tény, hogy drága, de hidd el nem hiába! A fényévekkel jobb kifejezés, szerintem egy kicsit túlzás. Most készülök váltani i7-ről p20 pro-ra. Csak a kamera miatt, illetve mert a mostani készülékem fekete és már kicsit unom. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy jó döntés lesz...

Egyszerűen brutálisan jó telefon az i7!! Nincs semmi kivetni való benne. A huweiben van gyorstöltés? Hát az enyém is feltölt 2 óra alatt, úgy mint a tiéd...

Szebb, mint az i7? Hát ízlések és pofonok, szerintem nagyon szép mind a kettő :)

Az ios rendszert egy hétköznapi felhasználó, képtelen megakasztani...

Életemben nem láttam még ennyire stabil, masszív rendszerű telefont mint az i7!!

Na nem fényezem tovább, nyilván ez egy örök vita..... de azért te egy kicsit alá becsülted ;)

Ja és még egy gondolat, sima p20ra nem cserélném le az i7et, ez biztos... csak a pro-ra a 40 megapixel és a 3 kamera miatt :)

Kérdező, végül hogy döntöttél?

2018. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 csigabigaa válasza:
43%
Na srácok, eddig bírtam huawei tulajdonosként. Ma cserélem vissza iPhone-ra. A kameráján kívül semmi pozitívat nem tudok írni róla :/ nagy csalódás volt.
2018. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sorold a negatívokat!
2018. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csigabigaa válasza:
Azt leszögezném, hogy alkonyat lila színben eszméletlen szép a telefon és gyönyörű képeket készít. Androidhoz képest tényleg jó. Viszont ioshoz viszonyítva ezt már nem mondanám el róla. Azt hittem majd pörög ezerrel mint az i7... hát ez nem igaz, lassabban tölti be böngészőben az oldalakat, facebook messenger akad, gondolkozik. Illetve írni sem tudtam vele, annyira nagy, össze vissza nyomkodtam. :D Nem női kézbe való. Most i8 plus lett. Ez is nagy de még is sokkal jobb vele írni pl. Hát kb ennyi.
2018. jún. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csigabigaa válasza:
Ja és még egy, telefonálás közben megszakadt sokszor, illetve volt hogy már kicsörgés közben szétkapcsolt.
2018. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!